KUY Joukkue 24.7. SeuraCup:iin

25.06.2019

KUY:n joukkue Seuracup 2, Riihimäki 24.7

Tummennetut vahvistaneet osallistumisen

M17
800m Jaakko Nyholm, Phuc Quoc Nguyen
Pituus Henrik Tapio
Keihäs Jere Nyfors

N17
800m Helmi Aho, Laura Kankkunen
Pituus Ida Cardona, Anna Bardzinski
Keihäs Siiri Nikula

P15
300m Sampo Väyrynen, Niklas Salmi
100m aj Otso Väyrynen
Kolmiloikka Eevert Haikola (varalla Konsta Keijonen)
Moukari Konsta Keijonen,
1000m kävely Kalle Gauriloff

T15
300m Hille Kankaanpää
80m aj Evita Santala, Vilma Mikkola
Kolmiloikka Emmi Ronkainen
Moukari Iida Haajanen, Noora Sihvonen
1000m kävely

4x800m
Evita Santala - Emmi Ronkainen - Kalle Gauriloff -
Hille Kankaanpää - Iida Haajanen - Konsta Keijonen

P13
200m Amos Meller
60m aj Rasmus Kortesoja, Alex Brofeldt
Seiväs Otso Barck, Ilmari Tolsa
Kuula Kasperi Hiidenniemi
1000m kävely Elias Walden

T13
200m Helmi Cardona, Enni Rantala
60m aj Venla Martikainen, Lumia Laakso
Seiväs Heta Rantanen, Jenna Tolmala
Kuula Siru Huuskola, Niia Hietala
1000m kävely Saana Kajander

4x600m
Rasmus KortesojaHeta RantanenOtso Barck - Saana Kajander
Ilmari TolsaEnni RantalaAlex BrofeldtVenla Martikainen

P11
150m Haiku Lassila, Eemeli Makkonen
60m aj Nuutti Leppänen, Julius Laakso
Korkeus Väinö Linnermo, Amos Gummerus
Kuula Jesse Kaipiainen, Matias Samanen
1000m kävely Väinö Linnermo, Matias Samanen

T11
150m Essi KorhonenLiisa Kerttunen
60m aj Enni Kenealy-Wirta
Korkeus Matilda MainioAmanda Kortesoja
Kuula Kerttu Rantanen, Ella Rautawaara
1000m kävely Ella Rautawaara

4x600m
Väinö LinnermoMatilda MainioNuutti Leppänen
Eemeli Makkonen Ella RautawaaraJulius LaaksoKerttu Rantanen

 

Varmistukset sähköpostilla osoitteeseen kilpailu@kuy.fi tai tekstiviestillä numeroon 0458936705 (EI whats Upin kautta!) 17.7 mennessä.

Mahdolliset muutokset ja kommentit osoitteeseen valmennus@kuy.fi Kiitos!

Lisätiedot bussikuljetuksesta on lähetetty sähköpostilla joukkueeseen valituille.

25.06.2019KUY Joukkue 24.7. SeuraCup:iin
09.06.2019Aikuisurheilijat mitaliloisteessa
05.06.2019Pm-junnuviestit Riihimäki 8.6 KUY:n joukkueet
04.06.2019KUY:n joukkue Seuracup 1, Lohja 11.6
03.06.2019YAG viestijoukkueet
14.05.2019Silja Line Seurakisat alkavat 27.5. Järvenpäässä
10.05.2019Seuraennätykset
09.05.2019Lasten liikuntalauantai Järvenpään yleisurheilukentällä 11.5 klo 12-14
09.05.2019Toimitsijarekrytointi kesän kilpailuihin - Ilmoittaudu!
08.05.2019Unelmien liikuntapäivänä 10.5 aamutreenit ja yhteislenkki

Siirry arkistoon »