KUY:n järjestämiä kilpailuja 2018

-> kilpailutiedot avautuvat klikkaamalla kilpailun nimeä!

 21.4.     Taaborin Olympiakävely      Am-maantiekävely        Hyrylässä

 xx.xx.    Leijonien ja Siilin kevätkisa   5 - 12 vuotiaille           Kellokoski

15.5.      KUY Mestaruuskilpailut      9 ->                             Järvenpäässä

21.5.      Silja Line Seurakisa           4 - 9 vuotiaille               Järvenpäässä

26.5.      Uudy pm-Junnuviestit         9 - 15 -vuotiaille            Järvenpäässä

7.6.        Silja Line Seurakisa         4 - 9 vuotiaille                Hyrylässä

11.6.      Silja Line Seurakisa           4 - 9 vuotiaille               Keravalla

21.6.      Silja Line Seurakisa           4 - 9 vuotiaille               Kellokoskella

23.7.      Silja Line Seurakisa           4 - 9 vuotiaille               Keravalla

28.-29.7. KUY:n Nuorisokansallinen   9 - 19 vuotiaille            Hyrylässä

2.8.        Silja Line Seurakisa           4 - 9 vuotiaille               Hyrylässä

8.8.        Silja Line Seurakisa           4 - 9 vuotiaille               Jokelassa

22.8.      KUY Mestaruuskilpailut      9 ->                             Hyrylässä

13.8.      Silja Line Seurakisa          4 - 9 vuotiaille               Järvenpäässä

              KU-58 ja KUY seuraottelu                
       

Piirin- ja aluemestaruuskilpailut 2018

-> kilpailutiedot avautuvat klikkaamalla kilpailun nimeä!


21.4.    Am Maantiekävelyt            17 ->                          Tuusula Hyrylä 

22.4.    Pm Maantiejuoksut           9 - 15 vuotiaille            Porvoo

28.4.   Pm ja Am Maastot            9 ->                             Kerava

19.5.   Pm Junnuottelut 1.            9 - 15 vuotiaille             Janakkala

26.5.   Pm Junnuviestit                 9 - 15 vuotiaille             Järvenpää

28. - 29.5. Am                              yleinen                       Helsinki

11.6.   SeuraCup 1. osakilp.          9 - 17 vuotiaille            Riihimäki

18. - 19.6. Am Ottelut                  17 ->                           Helsinki

3.7.     Am Estejuoksut                15 ->                           Kerava

25.7.   Am                                   17 - 19                        Hyvinkää

7.8.     SeuraCup 2. osakilp.          9 - 17 vuotiaille            Nurmijärvi

14. - 15.8.  Am Viestit                  17 ->

18. - 19.8.   Pm                                   9 - 15 vuotiaille            Riihimäki  

15.9.  Pm Junnuottelut 2.              9 - 13 vuotiaille           Vihti