KUY joukkueet pm-junnuviesteihin 19.- 20.8

15.08.2020

KUY:n joukkueet pm-junnuviesteihin 19. - 20.8

19.8 kisataan Vihdin Nummelassa

20.8 kisataan Lohjalla

HUOM Muutokset mahdollisia!

 

P15

4x100m

Konsta Keijonen, Kasperi Hiidenniemi, Ilmari Tolsa, Alex Brofeldt

 

4x80m aj 

Konsta Keijonen, Kasperi Hiidenniemi, Alex Brofeldt, Eevert Haikola

 

4x800m

Konsta Keijonen. Alex Brofeldt, Eevert Haikola, Otso Barck

Varalla Kasperi Hiidenniemi

 

 

T15

4x100m

Enni Rantala, Helmi Cardona, Lumia Laakso, Evita Santala

4x80m aj EI JOUKKUETTA

4x800m EI JOUKKUETTA

 

P13

4x100m

Haiku Lassila, Rasmus Kortesoja, Nuutti Leppänen, Lassi Saarnikko

Varalla: Jesse Kaipiainen, Olli Rauha

 

4x60m aj

Nuutti Leppänen, Ilmari Tolsa, Jesse Kapiainen, Rasmus Kortesoja

Varalla: Haiku Lassila, Väinö Linnermo

 

4x600m

1 joukkue: Ilmari Tolsa, Haiku Lassila, Väinö Linnermo, Nuutti Leppänen

2 joukkue: Olli Rauha, Joona Rauha, Jesse Kapiainen, Rasmus Kortesoja

Varalla: Eemeli Makkonen, Amos Gummerus

 

 

T13

4x100m

Heta Rantanen, Niia Hietala, Fanny-Amanda Seppälä, Hanna Mustonen

Varalla: Saana Kajander, Henni Piirainen, Kerttu Rantanen

 

4x60m aj

Saana Kajander, Heta Rantanen, Fanny-Amanda Seppälä, Hanna Mustonen

 

4x600m

Heta Rantanen, Hanna Mustonen, Henni Piirainen, Saana Kajander

 

 

P11

4x50m

Eemeli Makkonen, Julius Laakso, Matias Samanen, Emil Pesonen

 

4x60m aj

Matias Samanen, Julius Laakso, Eemeli Makkonen, Amos Gummerus

 

4x600m EI JOUKKUETTA

 

 

T 11

4x50m

Enni Kenealy-Wirta, Liisa Kerttunen, Amanda Kortesoja, Pinja Käpylä

 

4x60m aj

Enni Kenealy-Wirta, Liisa Kerttunen, Elea Leppänen, Amanda Kortesoja

 

4x600m

Enni Kenealy-Wirta, Amanda Kortesoja, Liisa Kerttunen, Pinja Käpylä

 

 

P9 4x400m

Emil Pesonen, Otto Slotte, Jose Saloranta, Niilo Leppänen

 

T9 4x400m

Erin Forss, Olivia Engström, Kerttu Kanerva, Elea Leppänen

 

T/P 9 8 x 40m sukkulaviesti

Erin Forss

Jose Saloranta

Kiira Forss

Niilo Leppänen

Kerttu Kanerva

Otto Slotte

Olivia Engström

Elea Leppänen

07.09.2020KUY joukkueet SM-viestit
25.08.2020KUY Joukkueet AM-viestit 1.-2.9.2020
25.08.2020KUY Joukkue Seuracup Finaali
15.08.2020KUY joukkueet pm-junnuviesteihin 19.- 20.8
04.08.2020KUY Joukkue Seuracup 2
24.05.2020Seuran Kotiratakisan tulokset
15.05.2020Valtakunnallinen yleisurheiluviikko - Kotiratakisat ja IG livetreenit!
08.05.2020KUY:n harjoitustoiminta käynnistyy asteittain
17.04.2020Koronan vaikutukset toimistolla
17.03.2020Tiedote korona-epidemian aiheuttamista poikkeustoimenpiteistä

Siirry arkistoon »