Pm-junnuviestit Riihimäki 8.6 KUY:n joukkueet

05.06.2019

KUY viestijoukkueet pm-junnuviestit Riihimäki 8.6


T15 4x100m (1 joukkue)

Hille Kankaanpää, Emmi Ronkainen, Ida Cardona, Noora Sihvonen, Emma-Roosa Räisänen, Emmi Kokko, Iita Räisänen, Sigrit-Liis Kapp

T15 4x800m

Iita Räisänen, Emmi Ronkainen, Hille Kankaanpää, Ida Cardona

T15 4x80maj

Emmi Ronkainen, Ida Cardona, Noora Sihvonen, Hille Kankaanpää

 

P15

Ei joukkueita!

 

T13

4x100m (2 joukkuetta)

1. Mila Heikkonen, Helmi Cardona, Enni Rantala, Venla Martikainen

2. Heta Rantanen, Saana Kajander, Lumia Laakso, Siru Huuskola

Varalla: Niia Hietala ja Fanny Amanda-Seppälä

4x600m (2 joukkuetta)

1. Heta Rantanen, Saana Kajander, Enni Rantala, Mila Heikkonen

2. Niia Hietala, Helmi Cardona, Lumia Laakso, Venla Martikainen

4x60m aj (2 joukkuetta)

1. Mila Heikkonen, Lumia Laakso, Heta Rantanen, Venla Martikainen

2. Saana Kajander, Siru Huuskola, Niia Hietala, Helmi Cardona


P13

4x100m

Rasmus Kortesoja, Alex Brofeldt, Kasperi Hiidenniemi, Otso Barck

4x600m

Rasmus Kortesoja, Alex Brofeldt, Kasperi Hiidenniemi, Otso Barck

4x60maj

EI JOUKKUETTA!!!

 

T11

4x50m

Essi Korhonen, Kerttu Rantanen, Matilda Mainio, Enni Kenealy-Wirta,

Varalla: Pinja Käpylä

4x600m

Kerttu Rantanen, Matilda Mainio, Enni Kenealy-Wirta, Essi Korhonen

Varalla: Pinja Käpylä

4x60m aj

Liisa Kerttunen, Kerttu Rantanen, Matilda Mainio, Enni Kenealy-Wirta

 

P11

4x50m

Matias Samanen, Nuutti Leppänen, Jesse Kaipiainen, Väinö Linnermo

4x600m

Nuutti Leppänen, Väinö Linnermo, Matias Samanen, Jesse Kaipiainen

4x60m aj

Julius Laakso, Nuutti Leppänen, Väinö Linnermo, Jesse Kaipiainen

 

T/P 9 8x40m

Julius Laakso, Amos Gummerus, Leevi Kaipiainen, Mikael Vuollet, Aaron Keanely-Wirta, Amanda Kortesoja, Liisa Kerttunen, Emilia Löfman

Varalla: Miro Suni, Sonja Ylhäinen

T9 4x400m

Amanda Kortesoja, Liisa Kerttunen, Sonja Ylhäinen, Emilia Löfman

P9 4x400m

Julius Laakso, Mikael Vuollet, Aaron Kenealy-Wirta, Miro Suni

Varalla: Amos Gummerus, Leevi Kaipiainen

25.06.2019KUY Joukkue 24.7. SeuraCup:iin
09.06.2019Aikuisurheilijat mitaliloisteessa
05.06.2019Pm-junnuviestit Riihimäki 8.6 KUY:n joukkueet
04.06.2019KUY:n joukkue Seuracup 1, Lohja 11.6
03.06.2019YAG viestijoukkueet
14.05.2019Silja Line Seurakisat alkavat 27.5. Järvenpäässä
10.05.2019Seuraennätykset
09.05.2019Lasten liikuntalauantai Järvenpään yleisurheilukentällä 11.5 klo 12-14
09.05.2019Toimitsijarekrytointi kesän kilpailuihin - Ilmoittaudu!
08.05.2019Unelmien liikuntapäivänä 10.5 aamutreenit ja yhteislenkki

Siirry arkistoon »