Am-viestijoukkueet Porvoo 14.-15.8

02.08.2018

KUY:n joukkueet Am-viesteihin Porvooseen 14.-15.8

Mikäli joudut perumaan osallistumisesi laitathan viestiä valmennuspäällikölle
(045 609 2227)

Miehet:
 
4x100m:
Arttu Saari, Petri Ihander, Joonas Hyvärinen ja Jere Vilenius
Varalla: Miikka Kelo
 
4x800m
Jere Vilenius, Joni Rouhiainen, Jaakko Määttänen, Jaakko Nyholm
Varalla: Joonas Hyvärinen
 
4x400m
Jere Vilenius, Petri Ihander, Santeri Kaarnamo, Joonas Hyvärinen,
Varalla: Miikka Kelo
 
 
Miehet 17
4x100m
Jaakko Poutanen, Daniel Keane, Sampo Väyrynen, Otso Väyrynen
Varalla: Joel Kuosmanen, Jaakko Salomäki
 
3x800m
Tuomas Risku, Elias Risku, Jaakko Salomäki
 
4x300m
Jaakko Poutanen, Daniel Keane, Sampo Väyrynen, Tuomas Risku,
Varalla: Joel Kuosmanen
 
4x100m aj
Jaakko Poutanen, Daniel Keane, Sampo Väyrynen, Otso Väyrynen
 
 
 
Naiset:
 
4x100m:
Elina Kujala, Eveliina Määttänen, Kerttu Latvala, Saara Hakanen,
Varalla: Hertta Hankimaa, Milla Kelonurmi,
 
4x800m
Eveliina Määttänen, Hertta Hankimaa, Katri Gauriloff, Ruusu Nurmi,
Varalla: Meeri Manninen
 
4x400m:
Eveliina Määttänen, Hertta Hankimaa, Katri Gauriloff, Kerttu Latvala,
Varalla: Elina Kujala, Milla Kelonurmi
 
 
 
N19
4x100m
Anni Luukkonen, Meeri Manninen, Olivia Nurminen, Ruusu Nurmi
 
3x800m
Anni Luukkonen, Meeri Manninen, Nora Koskela-Koivisto
 
4x400m
Laura Luukkonen, Elina Kujala, Ruusu Nurmi, Anni Luukkonen,
Varalla: Meeri Manninen
 
 
 
N17
 
4 x 100 m (2 joukkuetta)
 
Nelli Järvinen, Liina Tervo, Ella-Maria Multala, Ida Cardona,
Varalla: Sara Veijalainen
 
Laura Kankkunen, Sara Veijalainen, Hille Kankaanpää, Emmi Ronkainen
Varalla: Iida Haajanen, Noora Sihvonen
 
 
3 x 800 m (1 joukkue)
Laura Kankkunen, Emmi Ronkainen, Ida Cardona,
Varalla Iida Haajanen
 
 
4 x 300m (2 joukkuetta)
Ella-Maria Multala, Ida Cardona, Laura Kankkunen, Hille Kankaanpää,
Varalla: Sara Veijalainen
 
Sara Veijalainen, Nora Koskela-Koivisto, Iida Haajanen, Emmi Ronkainen,
Varalla: Noora Sihvonen

25.06.2019KUY Joukkue 24.7. SeuraCup:iin
09.06.2019Aikuisurheilijat mitaliloisteessa
05.06.2019Pm-junnuviestit Riihimäki 8.6 KUY:n joukkueet
04.06.2019KUY:n joukkue Seuracup 1, Lohja 11.6
03.06.2019YAG viestijoukkueet
14.05.2019Silja Line Seurakisat alkavat 27.5. Järvenpäässä
10.05.2019Seuraennätykset
09.05.2019Lasten liikuntalauantai Järvenpään yleisurheilukentällä 11.5 klo 12-14
09.05.2019Toimitsijarekrytointi kesän kilpailuihin - Ilmoittaudu!
08.05.2019Unelmien liikuntapäivänä 10.5 aamutreenit ja yhteislenkki

Siirry arkistoon »